איך לבחור קלנועית מתקפלת קלת משקל?

איך לבחור קלנועית מתקפלת קלת משקל?

כלי עזר עבור אנשים בעלי מוגבלויות הפכו לדי פופולריים בשנים האחרונות, ואם אפשר לומר גם עברו לא מעט שכלולים שונים, אשר הופכים אותם לא רק לכלים מעולים לשימושי ניוד אלא גם מעולים לשימוש והתמצאות במגוון גדול של מרחבים שונים.  ומבין שלל הדגמים שקיימים כיום, ישנם גם סוגי קולנועיות אשר מסוגלות להתקפל ולהפוך לקלות מאוד לנשיאה. כך שכלי העזר המעולה הזה לא רק מושלם לנסיעה אלא גם יכול להיות קליל לנשיאה ולהגיע עימו לכל מקום שנבחר בין אם בנשיאה ובין אם בנהיגה. אך מה דברים שחשוב לזכור כאשר אנו מבקשים לבחור קולנועית מתקפלת קלת משקל?

קולנועית קלת משקל – נקודות עיקריות

אחת הנקודות בכלי עזר כמו קולנועית מתקפלת, הוא ללא ספק הנוחות שכן מהותה של הקולנועית הוא לעזור בניוד של בני הגיל השלישי או לכאלו הסובלים מצליעות שונות או חוסר מסוגלות לנוע בצורה עצמאית. על כן נוחות היא חשובה החל מאזור הכפות רגלי והמושב שיהיו עשויים משילוב אידאלי של בדים, מרווח ראוי במידה ונדרש מקום לעוד מישהו על יד הנהג. בנוסף לזאת על מנת לוודא רמת בטיחות גבוהה, חשוב לוודא כי הגלגלים די רחבים כאשר קוטרם יהיה עשרה אינץ' ורוחבם יהיה שלושה אינץ'. גלגלים של קולנועית יכולים להגיע כגלגלי "קצף" או גלגלי אוויר, שכן במקרה של גלגלי אוויר חשוב מאוד לוודא כי הם עומדים בכמות ראויה של אויר.

היתרונות של קולנועית מתקפלת

בעת רכישה של קולנועית מתקפלת קלת משקל אנו נבחר גם בכמה יתרונות ברורים, הראשון הוא יכולת להניע את הקולנועית לכל מקום שנבחר ולאחסן אותה בקלות בכלי תחבורה. קולנועיות אלו מתאימות להיכנס לכל צורת אחסון, החל בכבודה במטוס ועד לנסיעה ברכב פרטי, מה שמאפשר לנו להגיע עימם לכל מקום. יתרון נוסף הוא כמובן היכול להתנייד עם הקולנועית גם בחיי היומיום, החל ממעברים צרים בקניון ועד כניסה אל מעליות בצורה מהירה וקלה. כל אלו ועוד יתרונות נוספים יכולים להפוך את חווית השימוש בקולנועית מתקפלת קלת משקל, לנסיעה מהנה ואפשרית לכל מקום שרק נבחר.