תוצאות לוטו בתחרויות השונות

תחרויות לוטו המתבססות על מזל ברחבי העולם יכולות להפוך בקלות את מרביתנו לעשירים הרבה יותר
עם השנים סכומי התחרות גם רק הולכים וגדלים, החל מפרסים המתקרבים למאה מיליון שקלים בישראל ועד לפרסים הנושקים למיליארד דולרים ואפילו ליותר. המגמה הולכת ומתפתחת בעוד ענפי הימורים שונים, כמו תחרויות ספורט, שילובים שונים של מספרי מזל ועוד סוגים רבים ומגוונים. במדינות שונות ברחבי העולם מרבית הזוכים לא נשארים אנונימיים, עם זאת בישראל מעדיפים לשמור על פרטיותם של הזוכים המאושרים ולמרות הסכומים הנכבדים מעדיפים לשמור על זהותם בסוד.

תוצאות גדולות בעולם

ארה"ב ידועה כמדינה ששוברת לא מעט שיאים שונים בתחומים כאלו ואחרים, אחד מהם הוא כמובן הגרלות הלוטו השונות. בשנת 2016 עמד שיא הזכיות על כ1.586 מיליארד דולרים ובו זכו שלושה זוכים מאושרים שנאצלו למה הצער להתחלק בפרס, בחלוף השנים סכומי הזכייה התכווצו וכך גם הסיכויים לעיתים אבל נראה כי צצים לא רק מיליונרים חדשים בארצות הברית אלא גם מילארדרים. רק בשנת 2021 נרשם מיליארדר חדש תושב מישגן שזכה במיליארד דולרים, ואפשר לומר כי הממוצע השנתי למציאת מיליארדר חדש בארצות הברית הוא אחת לשנה וחצי עד שנתיים. עם זאת באירופה נרשמה זכייה אחת משמעותית בגובהה של מאתיים מיליון דולרים, אשר חולקו בין שלושה זוכים המחזיקים גם את שיא הזכיות האירופאי בלוטו.

זכיות גדולות בישראל

בישראל אפשר לומר כי השיאים עדיין נעים במיליונים בודדים, אפשר למצוא זכיות בין מיליון עד ל30 מיליון שקלים, אבל עדיין לא נרשמו בישראל זכיות גבוהות או כאלו הקרובות למספרים כמו מיליארדי שקלים. עם זאת ההגרלות בלוטו בישראל מקנות כמה רבדים שונים של זכיות, האחת היא דרך מנוי, השנייה היא דרך תוספות שונות להגרה כמו מספר חזק, אקסטרה ועוד פורמטים שונים המאפשרים אמנם לא זכייה במילארדי שקלים אלא בסיכוי גבוהה יותר לזכייה. אבל בכל הקשור לזכויות גדולות בישראל, הן נאמדות בעיקר כאשר הזוכה אינו מתחלק עם איש ופעם אחת כזו והיא התרחשה במאי 2021 כשסכום הזכייה הגיע עד ל76 מיליון בדאבל לוטו. עם זאת ישנם הגרלות בסכומים גבוהים בהרבה כמעט בכל שבוע. לקרוא עוד על תוצאות לוטו ליחצו כאן.