באילו מקרים כדאי לקחת הלוואה בכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרת?

באילו מקרים כדאי לקחת הלוואה בכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרת?

שוק הקרדיט בישראל מגלגל בשנים האחרונות מאות מיליוני שקלים בשנה. השימושים השונים שנעשים בכספי הקרדיט הללו שונים ומגוונים מאוד, נוכל לראות לקוחות המבקשים קרדיט עבור קניית מוצר חשמלי או רכב ויחד איתם גם כאלו שרוצים לסגור את המינוס. עם זאת אופי השימוש לאו דווקא משפיע על תנאי ההלוואה, ובנוסף אל דירוג האשראי שקיים היום, ישנם כמה פרמטרים שיש לקחת בחשבון לפני שאנחנו לוקחים הלוואה. אחרי חיפוש קצר בין תנאי האשראי השונים, יצאנו לבדוק באילו מקרים כדאי לקחת הלוואה בכרטיס אשראי, כזו שלא תשתחל אל מסגרת החשבון שלנו.

הלוואה בכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרתאיכות חיים קריטית

ישנם לא מעט סיבות מדוע לקחת הלוואה בכרטיס אשראי, ולצד אותן סיבות שהן ברורות מאוד מדוע הלוואה שכזו יכולה להיות מומלצת, ישנם מצבים רפואיים שנמנים עם אותם סיבות. ברפואה של ימינו ישנם טיפולים שכרוכים בלא מעט עלויות, ולעיתים גם בהיעדר ביטוח וגם כאשר קיים אחד, ייתכן ונצטרך לשלם עלויות נוספות. לכן אם מדובר על השתלת שיניים וניתוחים פלסטיים שעלולים להיות קריטיים, מומלץ לעשות חישוב הוגן בנוגע להלוואה בכרטיס אשראי. עם חשוב לזכור כי הלוואות אלו נעות בין עשרת אלפים שקלים ועד מאה אלף שקלים, ובהינתן נתון זה מרבית הטיפולים הרפואיים שתזדקקו להם בצורה פרטית או ציבורית, תוכלו לעשות שימוש במסגרת הלוואות אלו.

בשביל להתחדש ולנפוש

מלבד אותם מקרים רפואיים שהלוואה אכן יכולה להיות מתאימה מאוד עבורם, ישנם עוד לא מעט מקרים בהם כדאי לקחת הלוואה. אחד מהם הוא חידוש, החל מקנייה חדשה של רכב ועד קנייה חדשה של סלון.
כמו שציינו מעל, הלוואות מתחילות בעשרת אלפים שקלים ומגיעות עד למאה אלף שקלים, לכן הן רלוונטיות גם עבור אנשים שרוצים להתחדש ברכב או מקרר חדש. אך לא רק עבור מקרים אלו, גם לאלו המבקשים מעט להתאוורר ולנפוש. הלוואות דרך כרטיס מסגרת האשראי אינן תופסות מקום במסגרת העוש, ועם תנאים נוחים שקיימים ברוב חברות האשראי, ניתן לפרוס את ההחזר לתשלומים נוספים או לקבוע מועד חיוב כרצוננו.